Adam kanunları tanımıyor. Mahkeme ehliyetsiz araç kullanma suçuna bir ceza daha verdi

Deniz Siyahi

Global Mod
Global Mod
Josef Sadovsk kendisini yaşayan bir varlık olarak görüyor. Çek Cumhuriyeti yasalarını tanımıyor ve onlara uymuyorsunuz. Ehliyetsiz bir arabanın direksiyonunda oturan polis tarafından defalarca yakalandı. (2 Mayıs 2024)
| fotoğraf: Petr Jeek, MF DNES

Yargıçlar, mahkeme ve sulh hakimi tarafından kadınlara zarar verilmesine ilişkin suçlamayı göz ardı ederek Pilsen'deki Borské polky'sinde dikkatsiz araç kullanması nedeniyle onu önümüzdeki beş ay boyunca hapse gönderdi. Karar kesindir.

Avukat Ale Vzner, ambalajın muaf tutulmasını öneriyorum. Osvobozen ayrıca Sadovsk'un Plzeň-msto Bölge Mahkemesinde suçu itiraf ettiğini öne sürdü.

Sonuçta hakimler Sadovska'nın yurt dışında kalış süresini kısaltmadı, sadece cezasını indirdiler. Kendini Sadovsk ailesinden Josef olarak tanıtan adam için geçtiğimiz ay ceza kesildi. Nisan ayında başka bir kadına yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Perşembe günü bile Sadovsk mahkemeye çıkmayı reddetti. Gözaltında olduğu için kendisine sürekli tembel eskortlar eşlik ediyor. Umarım beni yakalamamıştır, diye ilan etti.

Sadovsk, Seslendirilmiş Canlı Kadınlar Derneği'ne sempati duyuyor. Lenov, geminin 1666 tarihli tüzüğüne dayanarak kendi sözlerine göre gruplandırılmıştır; buna göre, kendisini yaşayan bir varlık olarak bildirmemiş olan her avcı, hayatının beş yılından sonra denizde kaybolmuş ilan edilir. Çek Cumhuriyeti'nin varlığını tanımıyorum. Wikipedia'ya göre toplum, Çek Cumhuriyeti'nde yeni bir laik hareketin özelliklerini taşıyor.